instagram marketing

Voľba cieľovej skupiny

Zanalyzujeme a vždy vyberieme len tie najlepšie cieľové skupiny s rovnakým zameraním (fitness, gastro, cestovanie, móda…). V prípade firiem nájdeme vybudované konkurenčné účty a vyfiltrujeme reálnych a aktívnych používateľov, na ktorých bude následne kampaň zameraná.

Získanie sledujúcich

Začneme s propagáciou vášho účtu pomocou vytvárania interakcií. Jedno konto vie vytvoriť až 50 000 interakcií mesačne a osloviť cca 35 000 unikátnych účtov. Týmto si váš Instagram všimnú všetci oslovení, čím získate ich pozornosť, ktorú by ste klasickou platenou reklamou získať nemuseli.

Reálne výsledky

Stratégie a techniky, ktoré aplikujeme sú otestované a fungujú. Zabezpečíme vám nových reálnych sledujúcich, ktorí majú o vás skutočný záujem, zvýšime povedomie o vašej osobe alebo značke a zároveň vám vybudujeme základňu fanúšikov. Viac preklikov na web, viac príležitostí, viac lajkov, viac fanúšikov…

Predaj ig účtov

Ponúkame na predaj Instagramový účet s vybudovanými sledovateľmi. Váš profil sa stane ihneď zaujímavý a atraktívny pre potenciálnych zákazníkov. Kúpou účtu s vybudovanými followermi (sledujúcimi) si urýchlite Váš predaj. V prípade záujmu vieme pre Vás pripraviť účet šitý na mieru. Cena kompletného Instagramového účtu sa odvíja od počtu sledovateľov.

Predaj presetov

Jednotný štýl úprav a vizuálne atraktívny obsah - to je to, čo zákazníka zaujme hneď na prvý pohľad. Práve preto by mal byť Váš profil plný zaujímavých a dobre spracovaných fotografií. To sa dá ľahko docieliť pomocou presetov. Ponúkame možnosť výberu z viac ako 150 presetov.

Only

insta

200 €

mesačne

BASIC

insta

260 €

mesačne

PRO

insta

370 €

mesačne

VIP

insta

500 €

mesačne