Marketingová konzultácia

Ako marketingový špecialisty a konzultanti vám poradíme, ako nastaviť marketingovú komunikáciu vašej firmy / značky. Vysvetlíme aké marketingové aktivity vám zvýšia predaj vašich produktov a služieb. Vyberieme priority, na ktoré sa treba pri marketingu zamerať. Odpovieme vám na otázky z oblasti online marketingu a marketingovej komunikácie. Po konzultácii dostanete spísané konkrétne akčné kroky na zlepšenie vašej online aj offline komunikácie.

Cieľová skupina

Pomôžeme vám definovať kľúčového zákazníka. Základom funkčnej marketingovej stratégie je kvalitná segmentácia. Pochopenie kľúčového zákazníka, jeho potrieb, želaní.

Analýza marketingovej komunikácie

Analýza marketingových aktivít vašej firmy / značky. Analyzujeme marketingové nástroje (WEB, BRAND, PPC, SOCIAL, SEO, EMAIL ...) ktoré pri komunikácií s kľúčovým zákazníkom používate. Hľadám príležitosti na zlepšenie.

Návrh marketingovej stratégie

Oslovenie nových aj stálych zákazníkov. Navrhneme zlepšenia vašej marketingovej komunikácie tak, aby jej porozumel váš kľúčový zákazník. Prostredníctvom správnych marketingových nástrojov sa mu prihovoríte jeho rečou v prostredí, kde je doma.

Komunikácia, ktorá nebude nudiť

Komunikácia zameraná na kvalitu a autentickosť. V čase kedy sa takmer každá značka snaží získať pozornosť na internete a sociálnych sieťach je dôležité klásť dôraz na kvalitu vašej marketingovej komunikácie, miesto a čas oslovenia publika a rovnako na obsah a formu vášho posolstva. So všetkým vám rádi pomôžeme.

Nastavenie KPI

Konkrétne dáta / nie emócie. Nastavenie správnych KPI je nesmierne dôležité. Rádi vám pomôžeme zistiť koľko zákazníkov vás vyhľadáva, odkiaľ prichádzajú aj prečo (ne)nakupujú.

Sme tu pre vás

Rádi zdieľame s vami naše know-how. Marketing sa mení extrémne rýchlo. Facebook aj Google zavádzajú novinky niekoľko krát do roka. Ich štúdium zaberá extrémne veľa času. Marketing je však naša vášeň a rádi tieto zmeny študujeme za vás. Počas konzultácií odovzdávam ako marketingový špecialisti a konzultanti mojim klientom užitočné know-how, ktoré posúva ich komunikáciu a predaj vpred.

Koľko stojí marketingová konzultácia?

Cena 100 € / 60 min.* 

Marketingová konzultácia / Marketingový konzultant / Marketingový špecialista / Freelancer / Marketing na mieru / Kurzy online marketingu / Školenie marketingu