Servis webových stránok

Máte svoju osobnú či firemnú stránku postavenú na platforme WordPress, no zdá sa vám, že web beží pomalšie ako kedysi? Stretávate sa stále častejšie s chybami či rovno výpadkami? Nie ste si istý, či je zabezpečenie dostatočné a či sú dáta vašich zákazníkov v bezpečí? Uvažujete o prenesení stránky na nový hosting, no neviete ako na to? Nechajte to na profesionálov! Nech ide o akýkoľvek problém súvisiaci s CMS WordPress, naši programátori a WordPress developeri sú pripravení kedykoľvek vám podať pomocnú ruku. Zrýchlime, zoptimalizujeme a zabezpečíme váš web na maximum, aby váš biznis mohol fungovať bez prerušení a nečakaných výpadkov.

Máte svoje podnikateľské webové stránky, no máte pocit, že zaostávajú za konkurenciou po vizuálnej či technickej stránke? „Škrípe“ v nich funkcionalita, rôzne chyby a bugy bránia zákazníkom v ceste za nákupom? Chceli by ste opäť využívať potenciál svojho webu na 110%? V InstaGrow ponúkame komplexné servisné služby a správu webových portálov. Dizajnové úpravy, rozširovanie funkcii, správa obsahu, vyladenie funkčnosti podľa aktuálnych online trendov, to všetko pre vás pripravia na mieru naši dizajnéri a programátori.

Oslovenie nových aj stálych zákazníkov. Navrhneme zlepšenia vašej marketingovej komunikácie tak, aby jej porozumel váš kľúčový zákazník. Prostredníctvom správnych marketingových nástrojov sa mu prihovoríte jeho rečou v prostredí, kde je doma. Náš servis webových stránok teraz môžete vyžívať aj na pravidelnej báze vďaka našim mesačným servisným paušálom. Paušály okrem správy a úprav webových stránok zahŕňajú aj kontrolu validity a funkčnosti webu a dokonca tiež úpravu obsahu s priebežnou SEO optimalizáciou.