Tvorba webstránok

Webstránky vytvorené vo WordPress majú niekoľko výhod. Tento redakčný systém dospel do úspešného vývojového štádia. Získal veľkú pozornosť vývojárov, dizajnérov, ktorý pre neho vytvorili veľké množstvo tém a pluginov. Výhodou je tiež jej rýchla tvorba s nízkymi nákladmi. Práve náklady na vývoj a údržbu sú omnoho nižšie ako iné riešenia.

WordPress a SEO

Do každej web stránky vytvorenej pomocou WordPressu sa dá dodatočne inštalovať SEO plugin, pomocou ktorého sa dajú efektívne nastaviť základné SEO. Existuje niekoľko osvedčených riešení. Odporúčame ho na vaše stránky nasadiť a urobiť základné SEO nastavenie.

WordPress a Google

WordPress pôvodne vznikol ako blogovacia platforma, z ktorej si zachoval jej silné stránky dodnes. Preto pri správnom nasadení SEO na vašej stránke, dokážete zlepšiť svoje pozície pri organickom vyhľadávaní. WordPress predstavil pri svojej 5. verzii nový editor obsahu, ktorým sa celý systém opäť posúva na vyššiu úroveň. V novej verzii je editovanie textu ľahšie a intuitívnejšie.

Najpopulárnejší redakčný systém

WordPress je populárny redakčný systém, ktorý si získal srdcia používateľov u 33% všetkých webov. WordPress je populárny, pretože je jednoduchý na administráciu. Majiteľ si dokáže jednoduché úpravy urobiť sám, bez znalosti programovania. Je vhodný na menšie projekty, na eshopové riešenia, ale aj na riešenie veľkých projektov. Dôkazom úspechu, ktorý WordPress zažíva je skutočnosť, že na túto platformu prešlo mnoho veľkých spoločnosti.

Portfolio​

Responzívny dizajn

Dnes sa kladie stále väčší dôraz na vyhľadávanie cez mobilné zariadenia. Google uprednostňuje weby, ktoré sú dobre optimalizované a rýchle. Väčšina zákazníkov je menej trpezlivá a očakáva rýchlejšie načítanie. Stránky vo WordPress je možné prezerať aj na malých obrazovkách, pretože priamo podporuje responzívnu funkciu.

Podpora a správa

Ani po vytvorení vašich webstránok neostanete v tom sami. Poskytujeme podporu a tiež správu wordpressového riešenia. Ak budete potrebovať úpravy alebo novú funkcionalitu, dostanete ju priamo od nás. Pravidelnú údržbu systému si môžete urobiť sami alebo ju necháte na nás. Vy sa môžete venovať vašim primárnym činnostiam.